Publications Office of the EU
Spānija-Collado Villalba: Mājsaimniecību atkritumu savākšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Collado Villalba: Mājsaimniecību atkritumu savākšanas pakalpojumi

  • Paziņots
    15/09/2018
  • Publicēts
    18/02/2019
  • Termiņš
    01/04/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    03/04/2019
  • Piešķirts
    28/02/2020
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ayuntamiento de Collado Villalba (Madrid)
Izpildes vieta
NUTS code: ES España
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES España
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90511200 Mājsaimniecību atkritumu savākšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
78,424,327.80 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
65,353,606.50 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
41CON/2018
Apraksts

Servicio de recogida de residuos sólidos urbanos, limpieza viaria y mantenimiento de papeleras y contenedores en el municipio de Collado Villalba.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not specified
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
03/04/2019 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
78,424,327.80 EUR
Līguma galīgā vērtība
65,353,606.50 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Valoriza Servicios Medioambientales, S. A.
Pasta adrese:
Pilsēta: Madrid
Pasta indekss:
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.