Publications Office of the EU
Francija-Versaļa: Profesionālie optiskie instrumenti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Versaļa: Profesionālie optiskie instrumenti

  • Piešķirts
    30/11/2021
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
38636000 Profesionālie optiskie instrumenti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
354,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
710,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

acquisition de monoculaires à vision thermique avec leurs unités collectives

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
354,000.00
Līguma galīgā vērtība
710,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Humbert ccts
Pasta adrese: 45 avenue paccard
Pilsēta: Veauche
Pasta indekss: 42340
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.