Publications Office of the EU
1 Mitarbeiter in ANÜ (m/w/d) – Mitarbeiter im operativen Strahlenschutz / TSOE-A03 - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

1 Mitarbeiter in ANÜ (m/w/d) – Mitarbeiter im operativen Strahlenschutz / TSOE-A03

  • Publicēts
    30/05/2024
  • Termiņš
    03/07/2024
  • Piešķirts
    22/08/2024
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Kerntechnische Entsorgung Karlsruhe GmbH
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79620000 Personāla, tostarp pagaidu personāla, nodrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
2024000382SOR
Apraksts

1 Mitarbeiter in ANÜ (m/w/d) – Mitarbeiter im operativen Strahlenschutz / TSOE-A03

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/a5433f6c-84e8-4b00-a8be-11ead0f8fe7d
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/a5433f6c-84e8-4b00-a8be-11ead0f8fe7d
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
CPV kods

79620000 - Personāla, tostarp pagaidu personāla, nodrošināšanas pakalpojumi

72000000 - IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts

90721000 - Vides drošuma pakalpojumi

34000000 - Transporta iekārtas un palīgiekārtas transportēšanai

90700000 - Vides pakalpojumi

90000000 - Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi

90720000 - Vides aizsardzība

Piešķiršanas metode
Preis
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Veltec GmbH & Co. KG
Pasta adrese:
Pilsēta: Karlsruhe
Pasta indekss: 76187
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.