Publications Office of the EU
Vācija-Freiburga pie Breisgavas: Koka amatniecība - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Vācija-Freiburga pie Breisgavas: Koka amatniecība

  • Publicēts
    12/11/2016
  • Termiņš
    13/12/2016
  • Piedāvājumu atvēršana
    13/12/2016
  • Piešķirts
    01/02/2017
  • Šodien
    07/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Izpildes vieta
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45422100 Koka amatniecība
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
962,065.50 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
16-08272
Apraksts

Holzbau-, Dachabdichtungs- und Klempnerarbeiten.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Pasta adrese: Kartäuserstraße 61b
Pilsēta: Freiburg
NUTS kods DE132
Pasta indekss: 79104
Valsts: DEU
Galvenā adrese: www.hba-freiburg.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
13/12/2016 11:00
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
962,065.50 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Zimmerei Brunneke GmbH
Pasta adrese: Dalverser Str. 18
Pilsēta: Berge
Pasta indekss: 49626
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.