Publications Office of the EU
Atkritumu sadedzināšanai paredzēto materiālu pieņemšana un apstrāde - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Atkritumu sadedzināšanai paredzēto materiālu pieņemšana un apstrāde

  • Publicēts
    04/12/2023
  • Termiņš
    12/01/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    15/01/2024
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
LSR Landskrona-Svalövs Renhållnings AB
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE224 Skåne län
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90513300 Atkritumu sadedzināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
30,000,000.00 SEK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
2023-459
Apraksts

LSR saņem atkritumus sadedzināšanai, savācot tos mājsaimniecību īpašumos kā atkritumu atlikumus un kā lielgabarīta atkritumus no pārstrādes centriem. Turklāt ar koksnes konservantu apstrādāta koksne tiek arī savākta sadedzināšanai mūsu pārstrādes centros. Iepirkuma mērķis ir iepirkt esošo frakciju apstrādi, tās sadedzinot.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
15/01/2024 00:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts:
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
30,000,000.00 SEK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SYSAV Industri AB
Pasta adrese:
Pilsēta: MALMÖ
Pasta indekss: 20213
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Öresundskraft Kraft & Värme Aktiebolag
Pasta adrese:
Pilsēta: HELSINGBORG
Pasta indekss: 25106
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Halmstads Energi och Miljö AB
Pasta adrese:
Pilsēta: HALMSTAD
Pasta indekss: 30102
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.