Publications Office of the EU
Spānija-Madride: Rakstiskās tulkošanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Madride: Rakstiskās tulkošanas pakalpojumi

  • Publicēts
    17/06/2017
  • Termiņš
    24/07/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    03/08/2017
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Subdirección General de Gestión Económica y Patrimonial
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79530000 Rakstiskās tulkošanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
930,578.52 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
P-17-047
Apraksts

Servicios de intérpretes para asistir a solicitantes de protección internacional que no entiendan el idioma español.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Subdirección General de Gestión Económica y Patrimonial
Nacionālais reģistrācijas numurs: S2816021F
Pasta adrese: Amador de los Ríos, 7
Pilsēta: Madrid
NUTS kods ES300
Pasta indekss: 28010
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Subdirección General de Gestión Económica y Patrimonial
Galvenā adrese: https://contrataciondelestado.es
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
03/08/2017 10:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
930,578.52 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.