Publications Office of the EU
Polija-Rybnik: Kartēšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Rybnik: Kartēšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    16/04/2014
  • Termiņš
    02/06/2014
  • Piešķirts
    26/06/2014
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Miasto Rybnik
Izpildes vieta
NUTS code: PL227 Rybnicki
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71354000 Kartēšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,008,130.08 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,263,948.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
ZP.271.31.2014
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja bazy danych ewidencji dróg i obiektów mostowych Komputerowego Systemu Wspomagającego Zarządzanie Drogami i Ruchem Drogowym WZDR oraz mapy cyfrowej, będącej w zasobach Ośrodka Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej (ODGK) w Rybniku, w zakresie zmian powstałych na sieci dróg, w granicach pasa drogowego.
Szczegółowy zakres zamówienia precyzuje SIWZ.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
1,008,130.08 PLN
Līguma galīgā vērtība
1,263,948.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Konsorcjum firm: 1. DroGIS Anna Agnieszka Janicka - lider, 2. GISPRO Sp. z o.o.
Pasta adrese: 1. ul. Mickiewicza 26/19 2. ul. Teofila Firlika 19
Pilsēta: 1. Giżycko, 2. Szczecin
Pasta indekss: 1. 11-500, 2. 71-637
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.