Publications Office of the EU
Spānija-Luarca: Elektrosadale un saistītie pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Luarca: Elektrosadale un saistītie pakalpojumi

  • Publicēts
    10/03/2017
  • Termiņš
    28/04/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    03/05/2017
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Valdés
Izpildes vieta
NUTS code: ES120 Asturias
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES120 Asturias
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
65300000 Elektrosadale un saistītie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
434,419.52 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
CON/3/2017
Apraksts

Contrato de suministro energético de electricidad y gas natural.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Valdés
Nacionālais reģistrācijas numurs: P3303400J
Pasta adrese: Alfonso X El Sabio, 1
Pilsēta: Luarca
NUTS kods ES120
Pasta indekss: 33700
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Valdés
Galvenā adrese: http://www.ayto-valdes.net
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
03/05/2017 12:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.