Publications Office of the EU
Fysieke en digitale postbezorging - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Fysieke en digitale postbezorging

  • Piešķirts
    18/12/2023
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Samenwerking Vastgoedinformatie Heffing en Waardebepaling
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79800000 Iespiešanas un saistītie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,350,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
384826
Apraksts

De opdracht is gericht op het contracteren van één Opdrachtnemer (eventueel met Onderaannemer) die ervoor zorgt dat alle Belastingcorrespondentie op tijd, zorgvuldig en in de stijl van de Opdrachtgever bij alle Belastingplichtigen wordt bezorgd. Op papier of digitaal: al naar gelang de voorkeur van Opdrachtgever en/of de Belastingplichtige. €1.500.000

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
D. Beheeroplossing
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
1,350,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Data B. Mailservice B.V.
Pasta adrese:
Pilsēta: Leek
Pasta indekss: 9351 VG
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.