Publications Office of the EU
Spānija-Santander: Izglītības programmatūras pakotne - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Santander: Izglītības programmatūras pakotne

  • Publicēts
    10/09/2021
  • Termiņš
    24/09/2021
  • Atcelts
    05/11/2021
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Izpildes vieta
NUTS code: ES130 Cantabria
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES130 Cantabria
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
48190000 Izglītības programmatūras pakotne
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
941,830.95 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
U09SUM2053
Apraksts

Suministro de licencias de contenidos digítales educativos para centros públicos de enseñanza no universitaria

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Nacionālais reģistrācijas numurs: S3933002B
Pasta adrese: Vargas 53 - 7ª planta
Pilsēta: Santander
NUTS kods ES130
Pasta indekss: 39010
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Galvenā adrese: https://contrataciondelestado.es
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/10/2021 09:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
941,830.95 EUR
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.