Publications Office of the EU
Spānija-Vitoria-Gasteiz: Iespiešanas un piegādes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Vitoria-Gasteiz: Iespiešanas un piegādes pakalpojumi

  • Publicēts
    29/03/2019
  • Termiņš
    02/05/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/05/2019
  • Piešķirts
    05/09/2019
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gobierno Vasco — Empleo y Políticas Sociales
Izpildes vieta
NUTS code: ES21 País Vasco
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79823000 Iespiešanas un piegādes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
224,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
224,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
16/2019-J
Apraksts

Contratación del servicio de impresión y envío de Gazte-Txartela mediante la promoción del empleo de personas con discapacidad.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Gobierno Vasco — Empleo y Políticas Sociales
Nacionālais reģistrācijas numurs: S4833001C
Pasta adrese: C/ Donostia-San Sebastián, 1, Departamento Empleo y Políticas Sociales, Dirección de Juventud
Pilsēta: Vitoria-Gasteiz
NUTS kods ES211
Pasta indekss: 01010
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Josu Ojinaga Elezkano
Galvenā adrese: http://www.euskadi.eus
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/05/2019 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
224,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
224,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Gureak Marketing, S. L. U.
Pasta adrese:
Pilsēta: Donostia-San Sebastián
Pasta indekss:
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.