Publications Office of the EU
D-Düren: Transporta pakalpojumi (izņemot atkritumu transportu) - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Düren: Transporta pakalpojumi (izņemot atkritumu transportu)

  • Publicēts
    26/02/2011
  • Termiņš
    08/04/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    08/04/2011
  • Piešķirts
    26/07/2011
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: DEA26 Düren
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
60000000 Transporta pakalpojumi (izņemot atkritumu transportu)
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
43
Piedāvājuma atsauces numurs
12 10 70 04 00 .18/2011 (SSV, Offen)
Apraksts

Beförderung von Schülern zu insgesamt 5 kreiseigenen Schulen im Kreisgebiet; Die einzelnen Routen sind in Lose aufgeteilt.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
08/04/2011 10:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.