Publications Office of the EU
Francija-Mesa: Novērtēšanas konsultāciju pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Mesa: Novērtēšanas konsultāciju pakalpojumi

  • Publicēts
    07/10/2017
  • Termiņš
    06/11/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    07/11/2017
  • Piešķirts
    07/12/2017
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
DREAL Grand-Est
Izpildes vieta
NUTS code: FR France
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR France
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79419000 Novērtēšanas konsultāciju pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
180,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
179,045.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Assistance à maîtrise d'ouvrage auprès de la DREAL Grand-Est et l'agence de l'eau Rhin-Meuse atelier des territoires session 2017-2018: faire de l'eau une ressource pour l'aménagement de territoires.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: DREAL Grand Est
Pasta adrese: 2 rue Augustin Fresnel SG/PAF/EMP Bureau 210
Pilsēta: Metz
NUTS kods FR
Valsts: FRA
Galvenā adrese: http://www.marches-publics@gouv.fr
Elektroniski:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
07/11/2017 14:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.