Publications Office of the EU
Alikantes pašvaldības ietvju, laukumu un sabiedrisko vietu uzturēšanas pakalpojumi. - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Alikantes pašvaldības ietvju, laukumu un sabiedrisko vietu uzturēšanas pakalpojumi.

  • Publicēts
    20/06/2025
  • Termiņš
    21/07/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    06/08/2025
  • Piešķirts
    21/11/2025
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Alicante
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50230000 Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz ceļiem un citām iekārtām
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
10,247,933.87 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
27/25
Apraksts

Alikantes pašvaldības ietvju, laukumu un sabiedrisko vietu uzturēšanas pakalpojumi.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=FMsRQspWoaU%2Bk2oCbDosIw%3D%3D
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=FMsRQspWoaU%2Bk2oCbDosIw%3D%3D
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/08/2025 10:00
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Mejora 1: Incorporación equipo de aceras,plazas y espacios públicos.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 15
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Mejora 2: Suministro de vehículos eléctricos para la inspección municipal del servicio.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 5
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Mejora 3: Mejora medioambiental equipo eléctrio-furgones servicio aceras.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Porcentaje de baja sobre los precios unitarios.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 30
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Informe Patológico Aceras.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 7.5
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Informe Patológico Espacios Públicos.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 7.5
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Programas de trabajo específicos.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 15
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Síntesis.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10
Paredzamā vērtība
10,247,933.87 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ACSA OBRAS E INFRAESTRUCTURAS S.A.U.
Pasta adrese:
Pilsēta: MADRID
Pasta indekss: 28020
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.