Publications Office of the EU
Vācija-Berlīne: Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Berlīne: Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi

  • Publicēts
    28/02/2020
  • Termiņš
    30/03/2020
  • Piešķirts
    29/06/2020
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Berliner Bäder-Betriebe (BBB) – Anstalt des öffentlichen Rechts
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE30 Berlin
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71240000 Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
0.01 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
BBB-2020-0039
Apraksts

Fachplanung- Technische Gebäudeausrüstung Anl. Gr. 1-8 Sanierung Stadtbad Charlottenburg Neue Halle.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://vergabeplattform.bwb.de/NetServer/TenderingProcedureDetails?function=_Details&TenderOID=54321-Tender-1707ca532b3-50e6d6763379a0d8
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
0.01 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Kannewischer Ingenieurbüro AG
Pasta adrese:
Pilsēta: Cham
Pasta indekss:
Valsts: CHE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.