Publications Office of the EU
Itāija-Kuneo: Dažādas medicīniskās ierīces - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Itāija-Kuneo: Dažādas medicīniskās ierīces

  • Publicēts
    14/11/2017
  • Termiņš
    15/12/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    19/12/2017
  • Piešķirts
    28/12/2017
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
ASL CN1
Izpildes vieta
NUTS code: ITC16 Cuneo
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITC16 Cuneo
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,596,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
14,252,000.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
6898282
Apraksts

Fornitura, tramite accordo quadro, di dispositivi per stomia, urostomia e cateteri vescicali per autocateterismo di cui all’elenco 2 del D.M. 332/1999 occorrenti ai pazienti dell’ASL CN 1.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: ASL CN1
Pasta adrese: Via Carlo Boggio 12
Pilsēta: Cuneo
NUTS kods ITC16
Pasta indekss: 12100
Valsts: ITA
Kontaktpersona: dott.ssa Laura Carignano
Galvenā adrese: www.aslcn1.it
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
19/12/2017 10:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.