Publications Office of the EU
Spānija-Madride: Elektrība - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Madride: Elektrība

  • Publicēts
    17/03/2020
  • Termiņš
    09/06/2020
  • Piešķirts
    10/08/2020
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gerencia Umivale, Mútua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Izpildes vieta
NUTS code: ESZ Extra-Regio NUTS 1
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09310000 Elektrība
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
869,182.68 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
434,591.34 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
SUM-20-071-SSGG
Apraksts

Suministro eléctrico para los centros Umivale.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Nacionālais reģistrācijas numurs: G96236443
Pasta adrese: C/ del Poeta Joan Maragall, 31
Pilsēta: Madrid
NUTS kods ES300
Pasta indekss: 28020
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Galvenā adrese: https://umivale.es/conocenos/licitaciones
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
869,182.68 EUR
Līguma galīgā vērtība
434,591.34 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Ninobe Servicios Energéticos, S. L. U.
Pasta adrese: Ronda Narcís Monturiol, 6, oficina 103 B
Pilsēta: Paterna
Pasta indekss: 46980
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.