Publications Office of the EU
Acquisizione di dieci unita' di condizionamento (CRAH) con sostegni antisismici per il raffrescamento del Data Center Sogei - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Acquisizione di dieci unita' di condizionamento (CRAH) con sostegni antisismici per il raffrescamento del Data Center Sogei

  • Publicēts
    28/07/2026
  • Termiņš
    05/08/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    06/08/2026
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Consip S.p.A.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
42943400 Dzesēšanas cirkulatori un dzesēšanas/sildīšanas cirkulatori
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
663,700.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
ID 2998
Apraksts

Gara a procedura aperta per l’acquisizione di dieci unità di condizionamento (CRAH) con sostegni antisismici per il raffrescamento del Data Center Sogei

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.acquistinretepa.it/
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.acquistinretepa.it/
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/08/2026 15:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts:
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
663,700.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.