Publications Office of the EU
Francija-Orvault: Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Orvault: Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti

  • Paziņots
    07/07/2021
  • Paredzamā publicēšana
    23/08/2021
  • Publicēts
    27/08/2021
  • Termiņš
    27/09/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    27/09/2021
  • Piešķirts
    15/12/2021
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
lycée Nicolas Appert
Izpildes vieta
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
15100000 Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,090,600.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,185,656.45 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
14
Piedāvājuma atsauces numurs
MV2022-2023
Apraksts

fourniture de viandes, charcuteries et volailles fraîches - années 2022-2023 - pour les collèges et lycées de Loire-Atlantique

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2021_p0xCKkky9_
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
27/09/2021 14:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.