Publications Office of the EU
Francija-Niort: Ceļu būves materiāli - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Niort: Ceļu būves materiāli

  • Piešķirts
    09/12/2017
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Conseil général des Deux-Sèvres
Izpildes vieta
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
44113000 Ceļu būves materiāli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
261,754.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Fourniture et transport de matériaux pour la voirie.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
261,754.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Colas centre ouest
Pasta adrese: 5 rue des Sablières
Pilsēta: Airvault
Pasta indekss: 79600
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.