Publications Office of the EU
Vācija-Traunstein: Fotokopētāji - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Traunstein: Fotokopētāji

  • Publicēts
    28/07/2017
  • Termiņš
    06/09/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    06/09/2017
  • Piešķirts
    30/10/2017
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Landratsamt Traunstein
Izpildes vieta
NUTS code: DE21M Traunstein
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE21M Traunstein
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
30121100 Fotokopētāji
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
207,005.76 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
POM-TS-LRA-1
Apraksts

Lieferauftrag über die Anmietung und Wartung von Kopier- und Drucksystemen in Verbindung mit einem Miet- und Wartungsvertrag.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Lanndratsamt Traunstein
Nacionālais reģistrācijas numurs: CXP4YMXYC61
Pasta adrese: Poststelle, Papst-Benedikt-XVI.-Platz
Pilsēta: Traunstein
NUTS kods DE21M
Pasta indekss: 83278
Valsts: DEU
Kontaktpersona: Herr Michael Reupert
Galvenā adrese: www.traunstein.bayern
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/09/2017 11:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
207,005.76 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Fischer Business Technology GmbH
Pasta adrese: Geigelsteinstraße 14a
Pilsēta: Kolbermoor
Pasta indekss: 83059
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.