Publications Office of the EU
Dānija-Rønne: Ugunsdzēsības, glābšanas un drošības aprīkojums - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dānija-Rønne: Ugunsdzēsības, glābšanas un drošības aprīkojums

  • Publicēts
    14/09/2022
  • Atcelts
    07/10/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    31/10/2022
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Bornholms Regionskommune
Izpildes vieta
NUTS code: DK014 Bornholm
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DK Danmark
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
35110000 Ugunsdzēsības, glābšanas un drošības aprīkojums
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
7,000,000.00 DKK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Bornholms Regionskommune ønsker at indgå kontrakt på opbygning af følgende:
1 stk. automobilsprøjte på fabriksnyt lastbil chassis - Volvo FM 380 4x2 crewcab langt chassis. Chassis leveres af Volvo til tilbudsgiver på en nærmere aftalt adresse i DK.
3 stk. Tankvogn på fabriksnyt lastbil chassis - Volvo FM 430 6x2 dagførerhus langt chassis. Chassis leveres af Volvo til tilbudsgiver på en nærmere aftalt adresse i DK.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://permalink.mercell.com/185880497.aspx
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
31/10/2022 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
7,000,000.00 DKK
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.