Publications Office of the EU
Norvēģija-Gjøvik: Dažādas mēbeles un iekārtas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvēģija-Gjøvik: Dažādas mēbeles un iekārtas

  • Publicēts
    25/04/2022
  • Termiņš
    07/06/2022
  • Atcelts
    20/07/2022
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gjøvikregionen - Anskaffelser
Izpildes vieta
NUTS code: NO020 Innlandet
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NO Norge
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39150000 Dažādas mēbeles un iekārtas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
10,000,000.00 NOK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
2022/3565
Apraksts

112201 and 112200 Furniture, fixtures, and equipment for the Gjøvik region and Gjøvik Town Hall respectively.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://permalink.mercell.com/177552407.aspx
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
10,000,000.00 NOK
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.