Publications Office of the EU
Vācija-Diseldorfa: Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Diseldorfa: Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi

  • Publicēts
    05/12/2015
  • Termiņš
    16/02/2016
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/02/2016
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Bau- und Liegenschaftsbetrieb NRW
Izpildes vieta
NUTS code: DEA Nordrhein-Westfalen
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45200000 Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
100-15-00557
Apraksts

Leistungen des Technischen Gebäudemanagements im BLB.
Der Gesamtumfang der Fach-/Regionallosbildung ist in diesem Formular unter Nummer II.2.1) beschrieben.
Beschreibung dieses Regionalloses:
BLB Z/NL Duisburg/Technisches Gebäudemanagement TGM/100-15-00557/Los 5, Brandschutztechnik, Regionallos 5.1.
Bereich linksrheinisch.
Wartung, Inspektion, Prüfung, Beseitigung v. Not- u. Störfällen, Instandsetzung.
Für das hier ausgeschriebene Regionallos sind 2 Preiskomponenten anzubieten.
Abweichend von den allgemeinen Erklärungen entfällt bei diesem Los das Gebot auf ein StLB Bau Z.
Die Angebotserstellung für die Preiskomponente 2 erfolgt ausschließlich über die vorgegebenen Stundensätze und Materialkosten.
— Erste Preiskomponente (PK1):
— Wartung, Inspektion, Sachkundigenprüfung und Prüfung durch befähigte Personen
und
— Zweite Preiskomponente (PK2):
— Beseitigung von Not- und Störfällen sowie Instandsetzungsleistungen bis zu 25 000 EUR im Einzelfall.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Bau- und Liegenschaftsbetrieb NRW
Pasta adrese: Mercedesstr. 12
Pilsēta: Düsseldorf
Pasta indekss: 40470
Valsts: DEU
Kontaktpersona: Angebotssammelstelle
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/02/2016 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.