Publications Office of the EU
Vācija-Heide: Dabasgāze - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Heide: Dabasgāze

  • Publicēts
    27/08/2016
  • Termiņš
    27/09/2016
  • Piedāvājumu atvēršana
    28/09/2016
  • Piešķirts
    18/10/2016
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stadt Heide
Izpildes vieta
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09123000 Dabasgāze
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
510,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
510,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Lieferung von Erdgas für die Stadt Heide für den Lieferzeitraum 1.1.2017 – 1.1.2019. Das Gesamtvolumen in Höhe von 6 380 000 kWh jährlich verteilt sich auf 30 nicht leistungsgemessene Lieferstellen.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://trading.energie-handelsplatz.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
28/09/2016 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
510,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
510,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Stadtwerke Heide GmbH
Pasta adrese: Hinrich-Schmidt-Straße 16
Pilsēta: Heide
Pasta indekss: 25746
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.