Publications Office of the EU
Rumānija-Târgu Mureș: Operāciju zāles instrumenti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumānija-Târgu Mureș: Operāciju zāles instrumenti

  • Publicēts
    08/04/2022
  • Termiņš
    06/05/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    06/05/2022
  • Piešķirts
    24/05/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Izpildes vieta
NUTS code: RO125 Mureş
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: RO125 Mureş
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33162200 Operāciju zāles instrumenti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
5,066,100.00 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
4,999,968.00 RON
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
4323209/2022/8751/04.04.2022
Apraksts

Acord cadru de furnizare Filme pentru radiologii.
AC va raspunde la clarificari in a 10-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20 zile.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Nacionālais reģistrācijas numurs: 4323209
Pasta adrese: Strada: Marinescu Gheorghe, nr. 50, Sector: -, Judet: Mures
Pilsēta: Targu Mures
NUTS kods RO125
Pasta indekss: 540136
Valsts: ROU
Kontaktpersona: Achim Simona
Galvenā adrese: www.spitalmures.ro
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/05/2022 15:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.