Publications Office of the EU
Francija-Bourg-en-Bresse: Celtniecības darbi mājām - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Bourg-en-Bresse: Celtniecības darbi mājām

  • Publicēts
    21/01/2015
  • Termiņš
    17/02/2015
  • Piešķirts
    14/01/2016
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Dynacité OPH de l'Ain
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45211100 Celtniecības darbi mājām
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,852,979.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
CR FILIERE BOIS
Apraksts

La consultation a pour objet la passation d'un accord-cadre mono-attributaire en vue de la désignation d'un groupement conception-réalisation pour la mise en place du programme «ouvrages en filière bois» lancé par le groupement de commande dont le coordonnateur est Dynacite, chargé de la passation de l'accord-cadre.
Chaque membre du groupement de commande est responsable de la passation et de la gestion de ses propres marchés subséquents à l'accord-cadre.
Un objectif de performance énergétique RT2012 - 10 % est recherché.
La présente consultation porte également sur l'attribution du premier marché subséquent portant sur l'opération:
— conception-réalisation d'une vingtaine de logements à Pérouges.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Dynacité
Pasta adrese: 390 boulevard du 8 mai 1945
Pilsēta: Bourg-en-Bresse Cedex
Pasta indekss: 01013
Kontaktpersona: Service juridique
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
2,852,979.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: société Socopa SAS
Pasta adrese: 3 route de Crosery
Pilsēta: Vagney
Pasta indekss: 88120
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.