Publications Office of the EU
Austrija-Zalcburga: Galdniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Austrija-Zalcburga: Galdniecības darbi

  • Publicēts
    25/01/2018
  • Termiņš
    06/03/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    06/03/2018
  • Piešķirts
    05/04/2018
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Land Salzburg
Izpildes vieta
NUTS code: AT323 Salzburg und Umgebung
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: AT32 Salzburg
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45421000 Galdniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
290,999.15 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
20603-B3/224/302-2018
Apraksts

Bautischlerarbeiten für Böden, Wände, Decken für den Sporthallenausbau des Landesberufsschulheimes Walserfeld in 5071 Wals, Schulstraße 7.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://landsalzburg.vergabeportal.at/Detail/54291
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/03/2018 09:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
290,999.15 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Strabag AG
Pasta adrese: Ortenburgerstraße 27
Pilsēta: Spittal an der Drau
Pasta indekss: 9800
Valsts: AUT
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.