Publications Office of the EU
Datubāzu pārvaldības IT risinājumu iegāde - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Datubāzu pārvaldības IT risinājumu iegāde

  • Publicēts
    04/08/2026
  • Šodien
    31/08/2026
  • Termiņš
    15/09/2026
Statuss
Publicēts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
CNRS Délégation Occitanie Est
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRJ13 Hérault
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72212900 Dažādas programmatūras izstrādes pakalpojumi un datoru sistēmas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
140,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
2026-IRCL-09
Apraksts

Šī apspriešana attiecas uz IT risinājumu iepirkumu visaptverošai datubāzu pārvaldībai no izstrādes līdz ieviešanai, lai: - 19. gadsimta ugunsgrēka reģistra ieraksta veidlapas izveide, - no 19. gadsimta ugunsgrēkiem RDF grafikā ievadīto datu imports, - 18. un 19. gadsimta ugunsgrēka reģistru vizualizācijas rīka izveide, - programmatūras rīka izveide, lai automātiski marķētu tekstus (teksts, XML un XML-TEI formāts), - RDF grafikā marķēto datu imports, - montāžas un komiteju reģistru vizualizācijas rīka izveide, - transversāla rīka izveide, lai vizualizētu visus RDF grafika datus (gan kvalitatīvos, gan kvantitatīvos) (18. gadsimta receptes, izdevumi un ugunsgrēki, 19. gadsimta receptes un ugunsgrēki, 18. un 19. gadsimta komiteja un asambleja, laikrakstu, atmiņu un liecību krājums, kas apstrādāts Kanādā).

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=3010619&orgAcronyme=f2h
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=3010619&orgAcronyme=f2h
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Valeur Technique
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 40
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Prix des prestations
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 40
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Délai d'exécution
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Performances en matière de protection de l'environnement
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10
Paredzamā vērtība
140,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.