Publications Office of the EU
Francija-Tarbes: Tīrīšanas līdzekļi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Tarbes: Tīrīšanas līdzekļi

  • Publicēts
    21/01/2019
  • Termiņš
    22/02/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    25/02/2019
  • Piešķirts
    17/05/2019
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Département Hautes-Pyrénées
Izpildes vieta
NUTS code: FRJ26 Hautes-Pyrénées
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRJ26 Hautes-Pyrénées
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39830000 Tīrīšanas līdzekļi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,000,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
141,856.51 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
F19bt001
Apraksts

Accord-cadre à bons de commande sans seuil minimum ni seuil maximum.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Département des Hautes-Pyrénées Sad — Pôle commande publique
Pasta adrese: 2 rue Lordat
Pilsēta: Tarbes
NUTS kods FRJ26
Pasta indekss: 65013
Valsts: FRA
Galvenā adrese: http://commandepublique.ha-py.fr
Elektroniski:
http://commandepublique.ha-py.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
25/02/2019 14:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.