Publications Office of the EU
Bulgārija-Kozloduy: Serveri - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgārija-Kozloduy: Serveri

  • Publicēts
    10/03/2023
  • Termiņš
    06/04/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    07/04/2023
  • Piešķirts
    08/06/2023
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
АЕЦ КОЗЛОДУЙ ЕАД
Izpildes vieta
NUTS code: BG313 Враца
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG313 Враца
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
48820000 Serveri
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
198,270.00 BGN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
128,000.00 BGN
Piedāvājuma atsauces numurs
51007
Apraksts

Обществена поръчка с предмет: “Доставка на сървър за съхранение на данни” включва доставка на 2 (два) броя мрежови сървъри за съхранение на данни - Network-attached storage (NAS) с дисков капацитет мин. 960TB и нужните интерфейсни и захранващи кабели, монтажни елементи за монтаж в 19" комуникационен шкаф. Техническите изисквания са определени в Техническа спецификация №22.АЕЦ.ТЗ.473.
В обема на поръчката влиза и гаранционна поддръжка в рамките на не по-малко от 60 месеца от датата на приемане на доставката.
Офертите се изискват за покупка.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://app.eop.bg/today/276726
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
07/04/2023 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
198,270.00 BGN
Līguma galīgā vērtība
128,000.00 BGN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: АСАП ЕООД
Pasta adrese: бул. ЦАР БОРИС III-ти №.93-95, ет.2, офис 1`/едно прим/
Pilsēta: гр. София
Pasta indekss: 1612
Valsts: BGR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.