Publications Office of the EU
bijusī Dienvidslāvijas Maķedonijas Republika-Skopje: Informācijas sistēmas un serveri - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

bijusī Dienvidslāvijas Maķedonijas Republika-Skopje: Informācijas sistēmas un serveri

  • Publicēts
    02/06/2018
  • Termiņš
    19/06/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    19/06/2018
  • Piešķirts
    23/07/2018
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Agency for Real Estate Cadastre
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
48800000 Informācijas sistēmas un serveri
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,000,000.00 MKD
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
17/2018
Apraksts

System for processing graphic and attributive data of ARE and cadastre of infrastructure facility as part of real estate cadastre.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not specified
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
19/06/2018 10:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
4,000,000.00 MKD
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: GDi Dooel Skopje
Pasta adrese: Kliment Ohridski 58
Pilsēta: Skopje
Pasta indekss: 1000
Valsts: MKD
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.