Publications Office of the EU
Francija-Bordo: Dažādas mēbeles - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Bordo: Dažādas mēbeles

  • Publicēts
    21/10/2015
  • Termiņš
    26/11/2015
  • Piešķirts
    11/02/2016
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Mairie de Bordeaux
Izpildes vieta
NUTS code: FRI12 Gironde
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39151000 Dažādas mēbeles
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
380,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
223,367.84 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
P150159-CCVlot 26
Apraksts

Cite des civilisations du vin — lot 26.
Les délais d'exécution de la prestation est de 8 semaines.
Le marché est conclu à compter de sa notification jusqu'à la fin de la garantie des matériels.
Pour les procédures européennes, les marchés à bons de commande de l'article 77 du code des marchés publics doivent être regardés comme des accords-cadres avec un seul opérateur économique au sens de la directive 2004/24/UE du 26.2.2014.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Mairie de Bordeaux
Pasta adrese: Cité municipale — 4 rue Claude Bonnier
Pilsēta: Bordeaux Cedex
Pasta indekss: 33077
Kontaktpersona: Direction de la concurrence et de la commande publique
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
380,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
223,367.84 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Vitra
Pasta adrese: 40 rue Violet
Pilsēta: Paris
Pasta indekss: 75015
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.