Publications Office of the EU
Lietuva-Viļņa: Liftu tehniskās apkopes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lietuva-Viļņa: Liftu tehniskās apkopes pakalpojumi

  • Publicēts
    15/06/2022
  • Termiņš
    19/07/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    19/07/2022
  • Piešķirts
    06/09/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Izpildes vieta
NUTS code: LT Lietuva
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: LT Lietuva
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50750000 Liftu tehniskās apkopes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
78,120.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Perkamos keltuvų neįgaliesiems techninės priežiūros ir remonto paslaugos.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Nacionālais reģistrācijas numurs: 188710061
Pasta adrese: Konstitucijos pr.3
Pilsēta: Vilnius
NUTS kods LT
Pasta indekss: 09601
Valsts: LTU
Kontaktpersona: Irina Fišer
Galvenā adrese: http://www.vilnius.lt
Elektroniski:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=644026&B=PPO
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
19/07/2022 10:45
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
78,120.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: UAB Liftai EU
Pasta adrese: Panerių g. 51-400
Pilsēta: Vilnius
Pasta indekss: 03160
Valsts: LTU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.