Publications Office of the EU
Endoskopu dezinfekcijas līdzekļi [2024] - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Endoskopu dezinfekcijas līdzekļi [2024]

  • Piešķirts
    27/05/2024
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Fakultní nemocnice Olomouc
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33770000 Papīrs higiēnas vajadzībām
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,129,593.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
VZ-2024-000252
Apraksts


Publiskā iepirkuma līguma priekšmets ir endoskopa dezinfekcijas līdzekļu piegāde saskaņā ar konkursa dokumentācijas 2. pielikumā (Iepirkuma līguma paraugs) noteiktajām specifikācijām un nosacījumiem.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Celková nabídková cena po uplatnění zvýhodnění ceny při poskytnutém náhradním plnění
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
3,129,593.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: KORAKO, s. r. o.
Pasta adrese:
Pilsēta: Partizánske
Pasta indekss: 958 01
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.