Publications Office of the EU
DG – Diagnostikas kasetes nesadalītu asiņu hemostāzes analīzei pie gultas ar analītisko sistēmu aizņemšanos - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

DG – Diagnostikas kasetes nesadalītu asiņu hemostāzes analīzei pie gultas ar analītisko sistēmu aizņemšanos

  • Publicēts
    02/09/2026
  • Šodien
    04/09/2026
  • Termiņš
    02/10/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    02/10/2026
Statuss
Publicēts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Institut klinické a experimentální medicíny
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33694000 Diagnostiskie reaģenti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
7,000,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
PZ-2026-0000758
Apraksts

Šā publiskā iepirkuma priekšmets ir vienreizējas lietošanas diagnostikas kārtridžu, kas paredzēti nesadalītas asins hemostāzes analīzei pie gultas, nepārtraukta piegāde, tostarp saderīgas analītiskās sistēmas bezmaksas aizdevums 2 gab. apmērā, tostarp pakalpojumu atbalsta sniegšana visā aizdevuma periodā. Aizņemtajai sistēmai jābūt tādai, kas ļauj vispusīgi novērtēt nesadalītu asiņu hemostāzi aprūpes vietā, un tā ir paredzēta izmantošanai galvenokārt sirds ķirurģijā, transplantācijas ķirurģijā, asinsvadu ķirurģijā, traumatoloģijā un intensīvajā aprūpē.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
02/10/2026 10:00
Piešķiršanas metode
Nejnižší nabídková cena
Paredzamā vērtība
7,000,000.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.