Publications Office of the EU
Spānija-Santjago de Kompostella: Sociālā darba pakalpojumi ar izmitināšanas iespējām - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Santjago de Kompostella: Sociālā darba pakalpojumi ar izmitināšanas iespējām

  • Publicēts
    23/12/2017
  • Termiņš
    07/02/2018
  • Atcelts
    28/02/2018
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Atcelts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Consorcio Galego de Servizos de Igualdade e Benestar
Izpildes vieta
NUTS code: ES114 Pontevedra
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
85311000 Sociālā darba pakalpojumi ar izmitināšanas iespējām
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,360,253.35 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
CGSIB/004/17/XSP-CONC-AD
Apraksts

Concesión del servicio asistencial de atención diurna y atención residencial en los centros de día de Cuntis, Redondela y Cambados y en el hogar residencial de Redondela. Contrato reservado a centros especiales de empleo según lo dispuesto en la disposición adicional 5ª del TRLCSP.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not specified
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
4,360,253.35 EUR
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.