Publications Office of the EU
Norvēģija-Oslo: Izmeklēšanas un apsardzes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvēģija-Oslo: Izmeklēšanas un apsardzes pakalpojumi

  • Publicēts
    07/05/2021
  • Termiņš
    04/06/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/06/2021
  • Piešķirts
    08/07/2021
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stortinget
Izpildes vieta
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NO Norge
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79700000 Izmeklēšanas un apsardzes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,500,000.00 NOK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,500,000.00 NOK
Piedāvājuma atsauces numurs
2021/2221
Apraksts

In their open threat assessments, the security authorities have pointed out that advanced threat actors, including foreign intelligence, use large resources to break into Norwegian computer networks in order to gain access to information and to influence Norwegian decision-making processes.
Digital attacks are ongoing, and security measures are continuously developed based on risk and vulnerability analysis. Regardless, in one year, the Norwegian Parliament has been exposed to two cyber attacks where hackers managed to obtain data from our systems. In the first instance, PST's investigation concluded on 8 December 2020 that foreign intelligence was behind the attack. The last attack is still under investigation, and the Norwegian Parliament does not know who is responsible for the attack. The attack is considered to be very advanced.
With an increasingly complex and demanding digital threats and with the experiences from the events mentioned, the Norwegian Parliament's administration wants to carry out an external evaluation.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://permalink.mercell.com/154763539.aspx
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/06/2021 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1,500,000.00 NOK
Līguma galīgā vērtība
1,500,000.00 NOK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: KPMG AS (Hovedenhet)
Pasta adrese: Sørkedalsveien 6
Pilsēta: OSLO
Pasta indekss: 0369
Valsts: NOR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.