Publications Office of the EU
Rumānija-Târgu Mureș: Rentgena kontrastvielas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Rumānija-Târgu Mureș: Rentgena kontrastvielas

  • Publicēts
    10/04/2020
  • Termiņš
    15/05/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    15/05/2020
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
Izpildes vieta
NUTS code: RO125 Mureş
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: RO125 Mureş
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33696800 Rentgena kontrastvielas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,399,894.00 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
12,946,281.30 RON
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
7
Piedāvājuma atsauces numurs
24014380_2020_PAAPD1130310
Apraksts

Digitālais pakts “Dīsburgas skolas — IT infrastruktūra un zemsprieguma tehnoloģija” (šeit: Pakete 32 SfSb celtnis skola Duisburg-Wanheimerort)

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Spitalul Clinic Județean Mureș
Nacionālais reģistrācijas numurs: 24014380
Pasta adrese: Str. Bernady Gyorgy nr. 6, judetul Mureș
Pilsēta: Târgu Mureș
NUTS kods RO125
Pasta indekss: 540072
Valsts: ROU
Kontaktpersona: Nicoleta Sandor
Galvenā adrese: http://www.spitaljudeteanmures.ro/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
15/05/2020 15:00
Izpildes vieta
CPV kods

33696800 - Rentgena kontrastvielas

45317000 - Citi elektroinstalācijas darbi

Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.