Publications Office of the EU
Vācija-Bayreuth: Medicīnas programmatūras pakotne - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Bayreuth: Medicīnas programmatūras pakotne

  • Publicēts
    30/06/2023
  • Termiņš
    16/08/2023
  • Piešķirts
    16/10/2023
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Klinikum Bayreuth
Izpildes vieta
NUTS code: DE242 Bayreuth, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE242 Bayreuth, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
48180000 Medicīnas programmatūras pakotne
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,287,489.84 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
01/2023
Apraksts

Der Auftraggeber beabsichtigt die Beschaffung und Implementierung einer Softwarelösung für die
digitale Pflege- und Behandlungsdokumentation, inkl. der dafür erforderlichen Dienstleistungen und einer
Softwarewartung. Alle Lösungen müssen nahtlos in das existierende Krankenhausinformationssystem
Orbis integriert werden. D.h. die Patientenstammdaten, Terminbuchungsdaten und weitere erfasste Daten
(z.B. Anamnesedaten) können strukturiert zwischen den Lösungen und den Systemen des Auftraggebers
bidirektional ausgetauscht werden. Die Anbindung an weitere (klinische) Systeme wird ebenfalls angestrebt.
Die Daten und Dokumente müssen sowohl im Archivsystem (HYD-Media) abgelegt werden, als auch auf einer
internen Datenbank als Rohdaten gespeichert werden. Der Auftraggeber beabsichtigt, die Lösungen in Form
unternehmensweiter Lizenzen für den Einsatz im Klinikum zu beschaffen.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/26C729FF-A9A5-49C2-806F-5050A3A4C496
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
1,287,489.84 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Dedalus HealthCare GmbH
Pasta adrese: Am Alten Gaswerk 2
Pilsēta: Jena
Pasta indekss: 07743
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.