Publications Office of the EU
Īrija-Dublina: Izglītības un mācību pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Īrija-Dublina: Izglītības un mācību pakalpojumi

  • Publicēts
    27/06/2023
  • Termiņš
    14/07/2023
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Oberstown Children Detention Campus
Izpildes vieta
NUTS code: IE061 Dublin
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: IE Éire/Ireland
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
80000000 Izglītības un mācību pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
700,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Oberstown are seeking to appoint a training provider to deliver training to Oberstown campus staff to enable them to become instructors in the delivery of safety intervention methods. It is anticipated that additional requirements under this framework agreement will cover training related services within the scope of this framework agreement. As the subject matter of this framework agreement is a Title III service, the establishment of the framework is not fully subject to the provisions of Directive 2014/24/EC with regards to the choice of procedure. Therefore, the Contracting Authority is employing a Single Stage Procedure involving Negotiation in order to establish this framework. The Contracting Authority reserves the right to enter negotiations with some or all tenderers who submit a valid responsive tender. Negotiations may be held on all aspects of the service under each of the published Award Criteria. The Contracting Authority also reserves the right to award the contract directly following receipt of initial tenders without recourse to negotiations with individual tenderers.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.etenders.gov.ie
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Not applicable
Paredzamā vērtība
700,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.