Publications Office of the EU
PROCEDURA APERTA PER STIPULAZIONE ACCORDO QUADRO SERVIZIO ACCOGLIENZA N. 900 MIGRANTI IN SINGOLE UNITA' ABITATIVE CON CAPIENZA MASSIMA DI 50 POSTI - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PROCEDURA APERTA PER STIPULAZIONE ACCORDO QUADRO SERVIZIO ACCOGLIENZA N. 900 MIGRANTI IN SINGOLE UNITA' ABITATIVE CON CAPIENZA MASSIMA DI 50 POSTI

  • Piešķirts
    02/09/2026
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
PREFETTURA DI VERONA
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITH31 Verona
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
85311000 Sociālā darba pakalpojumi ar izmitināšanas iespējām
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
27,716,278.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Apraksts

PROCEDURA APERTA PER STIPULAZIONE ACCORDO QUADRO SERVIZIO ACCOGLIENZA N. 900 MIGRANTI IN SINGOLE UNITA' ABITATIVE CON CAPIENZA MASSIMA DI 50 POSTI

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
27,716,278.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ALBANUOVA SOCIETA'COOPERATIVA SOCIALE
Pasta adrese:
Pilsēta: NOGARA
Pasta indekss: 37054
Valsts:
Oficiālais nosaukums: IGEA S.C.S.
Pasta adrese:
Pilsēta: VERCELLI
Pasta indekss: 13100
Valsts:
Oficiālais nosaukums: ATI SAMARITANO
Pasta adrese:
Pilsēta: VERONA
Pasta indekss: 37126
Valsts:
Oficiālais nosaukums: SPAZIO APERTO SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
Pasta adrese:
Pilsēta: BUSSOLENGO
Pasta indekss: 37012
Valsts:
Oficiālais nosaukums: A.CROSS ONLUS
Pasta adrese:
Pilsēta: CAPRINO VERONESE
Pasta indekss: 37013
Valsts:
Oficiālais nosaukums: JOY SOCIETÀ COOPERATIVA ARL
Pasta adrese:
Pilsēta: VERONA
Pasta indekss: 37121
Valsts:
Oficiālais nosaukums: CASCINA CLARABELLA COOPERATIVA SOCIALE ETS
Pasta adrese:
Pilsēta: CORTE FRANCA
Pasta indekss: 25040
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Cooperativa Sociale Famiglia Felice
Pasta adrese:
Pilsēta: VERONA
Pasta indekss: 37135
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.