Publications Office of the EU
Výměna části potrubí TN Severní Město Čumpelíkova – II. etapa - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Výměna části potrubí TN Severní Město Čumpelíkova – II. etapa

  • Publicēts
    03/10/2024
  • Termiņš
    07/11/2024
  • Piešķirts
    04/02/2025
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Pražská teplárenská a.s.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45232140 Centrālapkures maģistrāļu būvdarbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
44,104,000.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
Výměna části potrubí TN Severní Město Čumpelíkova – II. etapa
Apraksts

Předmětem této zakázky je výměna stávající trasy horkovodního potrubí zadavatele v rámci stavby „Výměna části potrubí TN Severní Město Čumpelíkova – II. etapa“, a to v souladu s Technologickými standardy RTZ PT včetně jejich příloh, které jsou součástí zadávací dokumentace. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tenderarena.cz/
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://tenderarena.cz/
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Nabídková cena bez DPH
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
44,104,000.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: TERMONTA PRAHA a.s.
Pasta adrese:
Pilsēta: Praha - Strašnice
Pasta indekss: 10000
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.