Publications Office of the EU
Latvija-Jelgava: Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles) - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Latvija-Jelgava: Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)

  • Publicēts
    31/01/2018
  • Termiņš
    01/03/2018
  • Atcelts
    28/04/2018
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Izpildes vieta
NUTS code: LV003 Kurzeme
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: LV00 Latvija
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
LLU 2018/17/AK
Apraksts

Viegli gaistošo (VOC) un daļēji gaistošo organisko savienojumu (SVOC) uztveršanas un analīzes sistēmas ar termodesorberi piegāde ERAF projekta „LLU un tās pārraudzībā esošo zinātnisko institūciju pētniecības, attīstības infrastruktūras un institucionālās kapacitātes stiprināšana” ietvaros.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Nacionālais reģistrācijas numurs: 90000041898
Pasta adrese: Lielā iela 2
Pilsēta: Jelgava
NUTS kods LV00
Pasta indekss: LV-3001
Valsts: LVA
Kontaktpersona: Inese Sprukta
Galvenā adrese: http://www.llu.lv
Elektroniski:
www.eis.gov.lv
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
01/03/2018 15:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.