Publications Office of the EU
Energetické úspory SUPŠ Uh. Hradiště Všehrdova – výměna svítidel - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Energetické úspory SUPŠ Uh. Hradiště Všehrdova – výměna svítidel

  • Publicēts
    21/07/2026
  • Termiņš
    24/08/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    24/08/2026
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
31500000 Apgaismes ierīces un elektriskās spuldzes
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
7,674,797.61 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
01
Apraksts

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž svítidel dle položkového rozpočtu, jenž tvoří přílohu č. 1 návrhu smlouvy o dílo, a dle projektové dokumentace tvořící přílohu č. 6 této zadávací dokumentace. Podkladem pro realizaci předmětu veřejné zakázky jsou následující dokumenty: • Položkový rozpočet • Projektová dokumentace • Vyjádření NPÚ ze dne 23.10.2024 Předmět veřejné zakázky podle CPV: • 45311000-0: Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení • 31500000-1: Elektrické zdroje světla a svítidla

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/267
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/267
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
24/08/2026 10:00
Piešķiršanas metode
Nejnižší nabídková cena
Paredzamā vērtība
7,674,797.61 CZK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.