Publications Office of the EU
E-Santa Cruz de Tenerife: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

E-Santa Cruz de Tenerife: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija

  • Piešķirts
    29/11/2011
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: ES709 Tenerife
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
140,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
605,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2 0814 2011 0170
Apraksts

Suministro de articulos productos alimenticios para proporcionar alimentacion al personal de las distintas UCO,S en la Isla de Tenerife.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
140,000.00
Līguma galīgā vērtība
605,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Embutidos Tenerife SA
Pasta adrese: Carretera las Cañadas KM. 4,7
Pilsēta: La Esperanza-El Rosario
Pasta indekss: 38290
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.