Publications Office of the EU
Bulgārija-Plovdiv: Centrālās apkures katli - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgārija-Plovdiv: Centrālās apkures katli

  • Publicēts
    07/11/2017
  • Piešķirts
    16/01/2020
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
„ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Izpildes vieta
NUTS code: BG421 Пловдив
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG421 Пловдив
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
44621220 Centrālās apkures katli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
7,725,614.74 BGN
Piedāvājuma atsauces numurs
282-TP-19-TG-Д-З
Apraksts

Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи, като се използва квалификационна система № С-17-TP-TE-Д-26 с предмет „Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи“.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: „ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Nacionālais reģistrācijas numurs: 115016602
Pasta adrese: ул. „Христо Г. Данов“ № 37
Pilsēta: Пловдив
NUTS kods BG421
Pasta indekss: 4000
Valsts: BGR
Kontaktpersona: Теодора Караджова — търговски въпроси, Явор Николов — технически въпроси
Galvenā adrese: www.evn.bg
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
7,725,614.74 BGN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: „Роберт Бош“ ЕООД
Pasta adrese: област София, община Столична, район „Лозенец“, бул. „Черни връх“ № 51б, бизнес център FPI, ет. 3
Pilsēta: София
Pasta indekss: 1407
Valsts: BGR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.