Publications Office of the EU
Spānija-Pontevedra: Mehāniskie transportlīdzekļi kravu pārvadāšanai - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Pontevedra: Mehāniskie transportlīdzekļi kravu pārvadāšanai

  • Piešķirts
    06/06/2022
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Presidencia de la Diputación Provincial de Pontevedra
Izpildes vieta
NUTS code: ES114 Pontevedra
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES114 Pontevedra
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34130000 Mehāniskie transportlīdzekļi kravu pārvadāšanai
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
2021049376
Apraksts

lote 1

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Not applicable
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Monforte, S.A.
Pasta adrese: Rua Coton de Arriba, 2 (P.I. Louzaneta)
Pilsēta: Lugo
Pasta indekss: 27028
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.