Publications Office of the EU
Francija-Nica: Virtuves aprīkojums, mājas piederumi un mājsaimniecības priekšmeti un ēdināšanas inventārs - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Nica: Virtuves aprīkojums, mājas piederumi un mājsaimniecības priekšmeti un ēdināšanas inventārs

  • Publicēts
    27/09/2017
  • Termiņš
    25/10/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    27/10/2017
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Département des Alpes-Maritimes
Izpildes vieta
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39220000 Virtuves aprīkojums, mājas piederumi un mājsaimniecības priekšmeti un ēdināšanas inventārs
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
666,664.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
17S0110
Apraksts

Acquisition de petit matériel de cuisine pour les besoins des services départementaux.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Département des Alpes-Maritimes
Pasta adrese: Direction générale adjointe pour les ressources, les moyens et la modernisation de l'administration — direction des finances, de l'achat et de la commande publique — service des marchés — Cadam — 147 bd du Mercantour — tour Jean Moulin — bureau 630 — BP 3007 — 9:00 à 11:45 et 13:30 à 16:00
Pilsēta: Nice Cedex 3
NUTS kods FRL03
Pasta indekss: 06201
Valsts: FRA
Galvenā adrese: https://www.e-marches06.fr
Elektroniski:
https://www.e-marches06.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
27/10/2017 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
666,664.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.