Publications Office of the EU
Ungārija-Gödöllő: Polietilēna maisi un maisiņi atkritumiem - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungārija-Gödöllő: Polietilēna maisi un maisiņi atkritumiem

  • Publicēts
    23/03/2020
  • Termiņš
    24/04/2020
  • Atcelts
    14/08/2020
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Zöld Híd B.I.G.G Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.
Izpildes vieta
NUTS code: HU120 Pest
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: HU120 Pest
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
19640000 Polietilēna maisi un maisiņi atkritumiem
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
EKR001601042019
Apraksts

Hulladékgyűjtő zsákok beszerzése
Keretmegállapodás alapján kommunális és szelektív hulladékgyűjtéshez szükséges hulladékgyűjtő zsákok szállítása a Zöld Híd B.I.G.G. NKft részére 18 hónapos időtartamban.
Az alábbi típusú hulladékgyűjtő zsákok szállítása közvetlen megrendelés alapján
Keretmegállapodás értéke: nettó 241 800 000 Ft.
Tájékoztató adatok a várható becsült zsák mennyiségekről:
Biológiailag lebomló zsákok: 800 000 db
Szelektív zsák: 4 500 000 db
Többlethulladék zsák: 170 000 db
1) Biológiailag lebomló zsák
Paraméterek: 70x100 cm
Szín: zöld vagy natúr színű de mindenképpen átlátszó, behúzó nélkül.
Zöld zsák esetén csak fekete felirattal vagy natúr színű zsák esetében csak zöld felirattal elfogadott.(AT ajánlatában lévő megajánlása szerinti 1 féle zsák szín-felirat szín kombinációban történhet a szállítás, választási kötelezettsége van AT-nek és csak az egyiket tüntesse fel szakmai ajánlatában)
Felirat szövege: ami a klisén szerepel.
Vastagság: 35 mikron (±20 %),
Csomagolási rend: külön van csomagolva (nem tekercsben), 8 db-os kiszerelés 160-as egységcsomag
Anyag összetétel: A zsák alapanyaga nem lehet fosszilis eredetű (pl. PE) kizárólag 385/2014 (XII.31.) Korm. rendelet 4.§ (6) bekezdését módosító 15.§ (3) bekezdésében előírt és az MSZ EN 13432:2002 szabványnak megfelelő biológiailag lebomló természetes anyag (pl.: PLA) felhasználásával készülhet a szállítani kívánt termék.
2) Szelektív zsák
Paraméterek: 60x120 cm
Szín: színtelen, átlátszó, behúzó nélkül
Fekete felirattal szállítandó: felirat ami a klisén szerepel
Vastagság: 35 mikron (±20 %),
Anyag összetétel: PE (polietilén) kivéve, ha AT a környezetvédelmi bírálati részszempontra tett megajánlása alapján újrahasznosított műanyag alapanyag használatát vállalta. Ebben az esetben a megengedett és elvárt, hogy a zsák alapanyag legalább 50 %-ban műanyagok újrahasznosításából készült alapanyag.
Csomagolási rend: külön van csomagolva (nem tekercsben), 1 csomagban 200 db szelektív zsák van, amely ötvenesével van hajtogatva újrahasznosított műanyag alapanyag használata esetén PE alapanyagú zsák tulajdonságaival egyenértékű minőséget kell biztosítani.
Egyenértékűnek tekinti az AK ha a mechanikai paraméterek megegyeznek a 100 %-os PE alapanyagból készült műanyag zsák tulajdonságaival, melyet minőségbizonyítvánnyal, vagy minőségtanúsítvánnyal, vagy technikai adatlappal kell igazolni a szakmai ajánlatban.
3) "Többlethulladék" zsák
Paraméterek: 60x100 cm
Szín: fekete, behúzóval
Fehér felirattal szállítandó: felirat ami a klisén szerepel
Vastagság: 45 mikron (±20 %),
Csomagolási rend: külön van csomagolva (nem tekercsben), 1 csomagban 200 db többlet hulladék zsák van, vagy ajánlatkérő egyedi közvetlen megrendelésében megadottak szerint 26 db /
Egységcsomag 260 db / csomagolási egység. (Mindkét típusú kiszerelésben vállalnia kell az ajánlattevőknek a szállítást mert mindkettőre történhet megrendelés azaz mindkét kiszerelést
Tüntesse fel szakmai ajánlatában ajánlattevő)
Anyag összetétel: PE (polietilén).
További feltételek: Egyszerre min. 50 000 db, max. 400 000 db rendelhető. Minden szállítmányhoz csatolni kell nyertes AT nyilatkozatát, hogy a szállított termékek a felhívásban és a KD-ben foglaltaknak megfelelnek a szállításra kerülő zsákok méreteinél (hosszúság és szélesség) ± 5 % eltérés a tűréshatár az előírt méretekhez képest. A termékdíjat a nyertes AT-nek kell fizetnie, ajánlati árnak azt tartalmaznia kell.
A zsákokat feliratozva kell leszállítani,az ahhoz szükséges eszközök/ klisék, sziták, nyomó egységek gyártása a nyertes AT feladatát és költségét képezi. A feliratokat AK biztosítja elektronikus, vektoros verzióban nyertes AT részére. A feliratok látványterveit a KD részét képező külön file-ok (3 db) tartalmazzák. Szőnyeg vagy pozícionált nyomtatás egyaránt elfogadott. A zsákok mindkét oldalára kerülhet felirat, AK elvárása, hogy a zsák legalább egyik oldalán egy teljes, klisének 6 megfelelő hiánytalan feliratnak lennie kell. Szállítás címe: Kerepes 0115/2 h

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Zöld Híd B.I.G.G Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.
Nacionālais reģistrācijas numurs: EKRSZ_53907642
Pasta adrese: Dózsa György út 69.
Pilsēta: Gödöllő
NUTS kods HU120
Pasta indekss: 2100
Valsts: HUN
Kontaktpersona: Hartman Mátyás
Galvenā adrese: http://www.zoldhid.hu
Elektroniski:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001601042019/reszletek
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
24/04/2020 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.